ANASAYFA KONU ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

VİDEO ARA


İşte Mursi:

Açyklama : Yayınlanma tarihi: 10 Tem 2013

Askeri darbe sürecinde Mursi'nin devrilmesinden 6 ay önce yaptığı bir konuşması sırasında yatsı ezanı vakti konuşmasını yarıda bırakarak ezan okuması sosyal medyada günün konusu oldu.

Muhafazakar Müslüman Kardeşler'e yönelik yapıldığı iddia edilen Mısır darbesi ile bu video arasında bağ kuran sosyal medyada "Anlaşıldı niye darbe ile Mursi'nin sesini kestikleri" "Allah yardımcın olsun, inşallah zafer senindir..." gibi ilginç yorumlar da yapılmaya başladı.

MURSİ SALONDAKİLERİN İSTEĞİNİ KIRMAMIŞTI

Mısır'da bir darbe ile devrilen Dr. Muhammed Mursi darbeden önce, 2013 yılının Ocak ayında Mısır'ın İskenderiye şehrinde, kendi partisi Hürriyet ve Adalet Partisi'nin düzenlediği bir konferansa konuşmacı olarak katılmıştı. Mursi burada yenilen akşam yemeğinin ardından partililere hitap ederken, salondaki partililerden biri yatsı vaktinin girdiğini ve dışarıda ezanların okunduğunu söyleyince, Mursi ezan sesinin salona tam gelmediğini bu sebeple kendisinin buradan ezanı okuyabileceğini espirili bir şekilde söylemiş ve hemen ardından salondan teşvik sesleri gelince Yatsı ezanını kürsüden böyle okumuştu.

http://haber.rotahaber.com
Anahtar Kelimeler :
Kategori : R4BIA ( Mısır da Darbe Mısır da katliam )
Yzlenme : 2816
Tarih : 22 Ağustos 2013
Ekleyen : Meçhul Yazar
Link Ver :
Sitene Ekle :

Bu sitenin içeriği titiz çalışmalar ile hazırlanmaktadır. Kaynak gösterilmesi şartı ile çoğaltılabilir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi